Lis 60 MN pro AVIC SHANGDA SUPERALLOYS v Číně uveden do provozu


Začátkem prosince 2021 byl předán do provozu vysoce výkonný kovací lis 60MN pro volné kování. Zprovoznění lisu se podařilo uskutečnit i přes nepříznivou situaci s restrikcemi proti COVIDU-19. Naše společnost Wepuko Pahnke s.r.o. spolupracovala s Wepuko PAHNKE GmbH a Wepuko PAHNKE Technology China jak na montáži, tak i na zprovoznění lisu.

Avic Shangda Superalloys byla založena v roce 2007 a nachází se v provincii Che-pej v Qinghe v Číně. Společnost se specializuje na výrobu vysoce legovaných ocelí, nerezových materiálů, vysoce pevnostních materiálů a dalších slitin. Výrobky se používají v leteckém a kosmickém průmyslu, lodním průmyslu, ropném a chemickém průmyslu, jaderné energetice, elektronice, plynových turbínách a všeobecném strojírenství.

Kovací lis 60MN pro volné kování je vybaven spolehlivým pohonem PMSD a 16 vysoce účinnými radiálními pístovými čerpadly RX-500 Wepuko PAHNKE. S instalovaným výkonem pohonu se jedná o nejrychlejší kovací lis pro volné kování, jaký kdy byl vyroben pro tváření vysoce legovaných slitin.

TRADICE & SLUŽBYzázemí stabilní a finančně zajištěné společnosti
s tradicí a výrobním závodemkomplexnosti poskytovaných služeb
SERVIS & BEZPEČNOSTpozáručního a rychlého
zásahového servisu v případě nouzeznalosti bezpečnostních norem a procedur
VÝZKUM & TECHNOLOGIEprůběžného výzkumu
a vývoje technologií a zařízenígarance nejvyšší úrovně technického řešení