O nás

Wepuko Pahnke, s.r.o. je nedílnou součástí obchodních aktivit německé společnosti Wepuko Pahnke GmbH.

Wepuko Pahnke, s.r.o., se sídlem v Plzni v České republice, je dodavatelem zařízení napříč obory těžkého průmyslu, jakož i komplexních hydraulických zařízení, hydraulických pohonů a specifických čerpadel všestranného použití.

Rovněž se zaměřujeme na provádění komplexních nebo částečných oprav (tzv. retrofitů) a modernizací strojů především v oborech hydraulických lisů a válcoven.

Naše reference jsou s odkazem na dlouhodobé zkušenosti odborníků mateřské společnosti v Německu a zároveň mnoha technických odborníků, kteří dříve pracovali pro již zaniklé společnosti bývalého holdingu ŠKODA Plzeň. Reference jsou pak detailněji uvedeny v dalších odstavcích našich webových stránek.

Aktivity české společnosti Wepuko Pahnke, s.r.o. dále rozvíjejí a vhodně doplňují výrobní a dodavatelské portfolio mateřské společnosti, která je tradičním renomovaným výrobcem hydraulických lisů a hydrauliky s dlouhou historií.

Dále poskytujeme klientům kompletní služby v oblasti technického poradenství všeobecně, strojírenství, plánování a hodnocení projektů, výroby náhradních dílů, uvádění do provozu a testování včetně validací.

TRADICE & SLUŽBYzázemí stabilní a finančně zajištěné společnosti
s tradicí a výrobním závodemkomplexnosti poskytovaných služeb
SERVIS & BEZPEČNOSTpozáručního a rychlého
zásahového servisu v případě nouzeznalosti bezpečnostních norem a procedur
VÝZKUM & TECHNOLOGIEprůběžného výzkumu
a vývoje technologií a zařízenígarance nejvyšší úrovně technického řešení