Zahájení montáže lisu 60 MN pro AVIC SHANGADA SUPERALLOYS v Číně


V červnu 2019 získala společnost Wepuko PAHNKE zakázku na konstrukci a dodávku vysoce výkonného kovacího lisu 60MN pro volné kování. Dodávka byla uskutečněna již v loňském roce a nyní probíhá montáž. Dokončení a předání lisu je plánováno na květen 2021. Naše společnost Wepuko PAHNKE s.r.o. spolupracuje s Wepuko PAHNKE GmbH a Wepuko PAHNKE Technology China na montáži lisu.


Avic Shangda Superalloys byla založena v roce 2007 a nachází se v provincii Che-pej v Qinghe v Číně. Společnost se specializuje na výrobu vysoce legovaných ocelí, nerezových materiálů, vysoce pevnostních materiálů a dalších slitin.

Výrobky se používají v leteckém a kosmickém průmyslu, lodním průmyslu, ropném a chemickém průmyslu, jaderné energetice, elektronice, plynových turbínách a všeobecném strojírenství.

Kovací lis 60MN pro volné kování je vybaven spolehlivým pohonem PMSD s 16 vysoce účinnými radiálními pístovými čerpadly RX-500 Wepuko PAHNKE. S instalovaným výkonem pohonu se jedná o nejrychlejší kovací lis pro volné kování, jaký kdy byl vyroben pro tváření vysoce legovaných slitin.

TRADICE & SLUŽBYzázemí stabilní a finančně zajištěné společnosti
s tradicí a výrobním závodemkomplexnosti poskytovaných služeb
SERVIS & BEZPEČNOSTpozáručního a rychlého
zásahového servisu v případě nouzeznalosti bezpečnostních norem a procedur
VÝZKUM & TECHNOLOGIEprůběžného výzkumu
a vývoje technologií a zařízenígarance nejvyšší úrovně technického řešení